FANDOM


02022012ACTA
02022012ACTA2
Quote3  Nie dla ACTA  Quote2
Quote3  Donald matole, skąd będziesz ściągał pornole  Quote2
Quote3  Wuchta wiary przeciw ACTA  Quote2
Quote3  Kultura dobrem, nie towarem  Quote2

Trzeci z kolei grupowy protest przeciw wprowadzeniu kontrowerysjnej ustawy ACTA. Początkowo demonstracja miała mieć charakter marszu gwiaździstego. Uczestnicy mieli spotykać się w kilku punktach miasta i następnie spotkać się na placu Wolności. Jendak pomysł ten porzucono i zastąpiono go klasycznym marszem.

Przebieg

Marsz rozpoczął się na Ogrodach i następnie udał się na plac Wolności na którym odbyłą się główna część manifestacji. Ze względu na niską temperaturę (poniżej -20 stopni celcjusza) uczestnicy marszu niektóre odcinki pokonywali biegiem, starając się w ten sposób ogrzać. Pomimo trzaskającego mrozu w demonstracji wzięło udział blisko tysiąc osób.

Manifestacja rozpoczęła się o godzinie 17:00 natomiast zakończyła się po godzinie 18:00.

Całą trasę przemarszu zabezpieczała policja i w odróżnieniu od poprzedniej demonstracji tym razem nie doszło do żadnych incydentów.

Wcześniejsze demonstracje

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Kuknij tyż na...

Losowa wiki